Lokalizacja

Hamernia 29 to adres, pod którym harmonijnie łączy się bliskość centrum miasta z położeniem w zacisznym zakątku Krakowa – tuż obok Lasu Wolskiego, w malowniczej zielonej scenerii. Z osiedla, położonego na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic, jest niedaleko zarówno na Błonia, do Rynku, jak i do ZOO, na Kopiec Piłsudskiego, wjazd na autostradę A4 czy na lotnisko. Wszędzie tam dojedziesz w kilkanaście minut

Z osiedla blisko jest również do przystanków komunikacji miejskiej, skąd prowadzą linie autobusowe do Dworca Głównego PKP i PKS, na lotnisko oraz do najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa. Dojazd do Hamerni 29 jest komfortowy i prosty z każdego miejsca w Krakowie.

Postaw na Hamernię 29

Postaw na sport

Postaw na sport coś dla ciała

Wybierając Hamernię 29 wybierasz życie w bliskim sąsiedztwie natury. Dolina Rudawy, Las Wolski, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy to najatrakcyjniejsze tereny zielone Krakowa, które od teraz będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Ciesz się ich bliskością, spędzając czas na sportowo, korzystając ze ścieżek rowerowych i spacerowych.

Postaw na miasto

Postaw na miasto coś dla ducha

Wyjście do kina, restauracji czy teatru nie będzie uciążliwe. Z Hamerni dojedziesz do ścisłego centrum miasta własnym samochodem lub komunikacją miejską w kilkanaście minut. Jeśli wieczorne wyjście się przedłuży, nie musisz martwić się długim nocnym powrotem do domu. Dzięki dogodnej lokalizacji wszystkie atrakcje Krakowa stoją przed Tobą otworem.

Postaw na wygodę

Postaw na wygodę ciesz się czasem

Wiemy, jak ważny jest twój czas i wiemy, że chcesz go jak najwięcej zaoszczędzić. Z Hamerni 29 w 10 minut dojedziesz do Alei Trzech Wieszczów, w 15 minut na lotnisko w Balicach, do ZOO, a tylko nieco dłużej na dworce PKP i PKS. W 10 minut dotrzesz do Ikei, a w kwadrans nad zalew w Kryspinowie.

Bliżej niż myślisz

2 min
Dolina Rudawy
spacerem

1,5 km
Klub jazdy
konnej

6,8 km
Dworzec
PKP/PKS

4,5 km
Rynek Główny
rowerem

Zielone serce miasta

Sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych daje mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Ścieżki rowerowe, szlaki spacerowe, bliskość ZOO czy krakowskich kopców w pięknej zielonej scenerii pomogą zrelaksować się po dniu ciężkiej pracy i poczuć radość z chwil spędzanych wspólnie nieopodal własnego wymarzonego domu. Hamernia 29 to adres, na jaki bez wątpienia zasługujesz Ty i Twoi bliscy.