Inwestycja

Hamernia 29 to kameralne osiedle na mapie Krakowa położne w atrakcyjnej lokalizacji – na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic. Inwestycja realizowana jest dwuetapowo. W pierwszym etapie zrealizowano trzy, a w drugim powstaną dwa nowoczesne budynki, każdy z nich składający się z dwóch segmentów po dwa mieszkania. Do mieszkań położonych na parterze i części pierwszego piętra przynależą zielone ogrody, mieszkania znajdujące się na górnych kondygnacjach posiadają natomiast niepowtarzalny klimat dzięki skosom oraz podwójnym oknom dachowym.

Wszyscy mieszkańcy będą mieli do dyspozycji obszerne zielone tereny rekreacyjne na obszarze osiedla. Nie muszą się także obawiać o miejsca do parkowania – dla mieszkań parterowych przewidziane są garaże jednostanowiskowe w bryle budynków, dla mieszkań na wyższej kondygnacji - zewnętrzne miejsca postojowe. Na terenie osiedla zapewniono także kilka ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Budowa pierwszych budynków rozpoczęła się w marcu 2018 roku, a zakończenie inwestycji i odbiór mieszkań miały miejsce we wrześniu 2019 roku. Realizacja drugiego etapu rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku, a prace budowlane powinny zakończyć się do końca roku 2022.

Inwestycja realizowana jest na gruncie objętym prawem własności.

Dlaczego Hamernia 29?

Zieleń na wyciągnięcie ręki

Zieleń na wyciągnięcie ręki Las Wolski w zasięgu spaceru

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas, cieszyć się zielenią i zabierać rodzinę na piesze lub rowerowe wycieczki? To wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Hamernia 29 to również bezpośrednia bliskość Lasu Wolskiego. Stąd blisko jest na Kopiec Kościuszki czy Kopiec Piłsudskiego, jest gdzie pobiegać i pojeździć na rowerze, lub po prostu wyjść z domu na spokojny wieczorny spacer.

Kameralnie i komfortowo

Kameralnie i komfortowo Komfortowe osiedle, komfortowy dojazd

Hamernia 29 łączy w sobie świetną lokalizację w zacisznym miejscu Krakowa z charakterem niewielkiej kameralnej inwestycji. W jej skład wchodzi tylko 20 mieszkań. Jeśli nie lubisz zgiełku miasta, chcesz cieszyć się spokojem i uniknąć tłumów pod oknami twojego domu – trafiłeś pod właściwy adres. Jednocześnie nie musisz wybierać między komfortową lokalizacją a bliskością centrum. Dotrzesz do niego w zaledwie 10 minut.

Elegancko i nowocześnie

Elegancko i nowocześnie Nowoczesne rozwiązania dla wymagających

Wchodzące w skład osiedla budynki zostały zaprojektowane z troską o każdy szczegół i w zgodzie z nowoczesnymi trendami. Ich elegancka i oszczędna bryła pięknie wkomponowuje się w otoczenie. Starannie dopracowane elementy zadowolą każdego, dla kogo ważne są estetyka i architektoniczna dbałość o najdrobniejszy szczegół.
 

Inwestycja w liczbach

Tylko 20 wygodnych mieszkań

Pięć trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, a w każdym z nich po cztery mieszkania

cztery pokoje
w dwóch opcjach

Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 75 m2 lub 82 m2

134 do 191 m² prywatne ogrody

Każde z mieszkań na parterze posiada sporych rozmiarów zielony ogród do wyłącznego korzystania

IV KW. 2022 Termin realizacji

Budowa rozpoczęła się wiosną 2021, a zakończenie prac planowane jest na jesień 2022

Mieszkaj i ciesz się życiem!

Wybierając lokalizację Hamerni 29 wybierasz spokojną i cichą okolicę, niezabudowaną ciasno wysokimi blokami, z komfortowym dojazdem bez korków. Jesteśmy zdania, że dom ma być miejscem, do którego zawsze chętnie się wraca. Jest to więc bardzo ważne, aby wracać do niego szybko, wygodnie i cieszyć się każdą chwilą z tymi, którzy na Ciebie czekają. Po prostu cieszyć się życiem.