Inwestor

Hamernia 29 to projekt mieszkaniowy realizowany przez Hamernia Invest Sp. z o.o., spółkę specjalnie powołaną do tego celu przez doświadczonych portugalskich wykonawców, którzy od lat działają na rynku polskim, portugalskim, hiszpańskim czy brazylijskim. Grupa do tej pory zrealizowała następujące inwestycje w Krakowie: Rua Bonita przy ul. Ślicznej, Casa Feliz przy ul. Żabiniec czy Twardowskiego 115 w bezpośrednim sąsiedztwie Zakrzówka. Spółka realizuje także projekt biurowy Porto Office przy ul. gen. Bohdana Zielińskiego.
Partnerami inwestycji Hamernia 29 są: biuro architektoniczne Bazukastudio odpowiedzialne za wykonanie projektu (bazukastudio.com), firma Chemobudowa Kraków – generalny wykonawca oraz Sol e Mar Advisory – sprawujące nadzór inwestycyjny.

RealizacjeInwestycje mieszkaniowe i biurowe

Rua Bonita Czyli ulica śliczna

Rua Bonita czyli Uica Śliczna to inwestycja zakończona w 2014 roku. W spokojnej, pełnej zieleni okolicy w Śródmieściu, powstały dwa nowoczesne budynki ze 163 mieszkaniami.

Casa Feliz Znaczy szczęśliwy dom

Inwestycja mieszkaniowa na krakowskim Żabińcu to kilkuetapowy projekt, którego realizacja rozpoczęła się w 2014 roku. W zakończonych dotąd pięciu budynkach znajduje się ponad 600 mieszkań.

Porto Office Nowoczesny projekt biurowy

Dwa nowoczesne budynki przy ul. Gen. Bohdana Zielińskiego to ponad 12 tys. m kw. przestrzeni biurowej powstającej z wykorzystaniem najwyższych standardów architektonicznych i najnowocześniejszych technologii.

Twardowskiego 115 Na Zakrzówku

Kameralna inwestycja tuż obok rekreacyjnych terenów Zakrzówka zrealizowana w 2017 roku. W jej skład wchodzą cztery budynki w zabudowie bliźniaczej, w każdym po dwa komfortowe, jedno lub dwupoziomowe apartamenty.